Деякі симптоми проблем із зубами та порожниною рота.

Noor Health Life

Чи часто буває так, що ви робите ковток гарячої свіжозвареної кави і одразу відчуваєте біль у зубах? Або ви плюєте і бачите кров після чищення зубів? Це симптоми деяких поширених проблем із зубами та порожниною рота. Доброю новиною є те, що більшість із цих захворювань можна добре лікувати та запобігти виникненню в майбутньому. Прочитайте цю статтю, щоб зрозуміти симптоми деяких поширених проблем із зубами та порожниною рота

• Карієс

Однією з найпоширеніших причин, чому люди звертаються до стоматолога, є карієс, також відомий як пародонтоз. Це викликано демінералізацією емалі, яка є зовнішнім захисним шаром навколо структури вашого зуба. На ранніх стадіях ви можете побачити невелику білу пляму, яка поступово стає коричневою. На пізніх стадіях утворюється невелика порожнина грубої текстури. На цьому етапі ви можете відчувати незначний біль і підвищену чутливість. Якщо порожнина розростається внаслідок життєдіяльності мікробів, вона досягає пульпи зуба. Можуть виникнути сильний біль, надзвичайна чутливість до гарячого та холодного, що впливає на прийом їжі та утруднене жування. Якщо зуб не лікувати, абсцес зуба може перерости в абсцес на пізніх стадіях

• Гінгівіт

Він розвивається внаслідок накопичення зубного нальоту навколо зубів, який служить домом для багатьох бактерій у роті. Нормальні здорові ясна мають рожевий колір і міцно прикріплені до зуба. На ранніх стадіях гінгівіту ви можете помітити почервоніння та невеликий набряк ясен. Якщо це не зникає, ясна можуть кровоточити під час чищення зубів або іноді спонтанно. Якщо не лікувати пізню стадію гінгівіту, він може прогресувати до пародонтиту.

• Пародонтит

Пародонтит означає запалення пародонту. Пародонт – це захисна і підтримуюча структура, яка утримує наші зуби в лунках. Початкові стадії пародонтиту часто нагадують гінгівіт. Якщо не почати лікування на ранніх стадіях, захворювання може призвести до втрати одного або кількох зубів.

• Чутливість

Чутливість зубів є дуже поширеною скаргою. Це часто нагадує реакцію на гарячий або холодний подразник, такий як пиття чаю або поїдання морозива. . Ви можете відчувати чутливість одного зуба або це може бути нормальним явищем.

• Виразки в роті

Виразки в роті можуть бути викликані різними причинами. Вони можуть бути викликані травматичною травмою, вірусними, бактеріальними або грибковими інфекціями, генетичними розладами, імунними розладами, алергією, дефіцитом харчування, гормональним дисбалансом, раком ротової порожнини та низкою інших факторів. Симптоми виразок у роті можуть відрізнятися залежно від їх причини. . Якщо у вас утворилися виразки внаслідок травматичного ушкодження, вони будуть червоними та болючими на дотик. Також поширеною є молочниця або кандидоз порожнини рота, який викликає білий наліт на язиці, яснах або інших частинах рота.

• Неприємний запах з рота

• Неприємний запах з рота. Також називається Найчастіша причина неприємного запаху з рота. Відсутність догляду за гігієною порожнини рота. Також це може бути викликано карієсом зубів, гінгівітом, пародонтитом, молочницею та іншими причинами. Якщо ви помітили, що ваше дихання неприємно пахне, ви можете перевірити це, облизавши тильну сторону зап’ястя та понюхавши його.

• Кровоточивість ясен.

Якщо у вас виникли будь-які з перерахованих вище симптомів, якнайшвидше зверніться до стоматолога. Це допоможе усунути причини на ранній стадії та уникнути ускладнень у майбутньому. Найкраще звернутися до свого стоматолога для правильної консультації. Для отримання додаткової інформації ви можете зв’язатися з Noor Health Life електронною поштою та за номером WhatsApp +923343207020 noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s