8 نشانه التهاب در مجرای ادرار

Noor Health Life

التهاب مجرای ادرار یک بیماری بسیار دردناک است که بسیاری از افراد در صحبت کردن در مورد آن مردد هستند.در حال حاضر قابل تشخیص است؟نور هلث لایف می گوید که علائم این التهاب آشکار است اما اکثر افراد آن را نادیده می گیرند.اما اگر می خواهید بیماری مجاری ادراری را شناسایی کنید، باید این علائم را به خاطر بسپارید
اصرار به ادرار کردن مدام
این یکی از علائم رایج عفونت ادراری است که در آن احساس می‌کنید مدام ادرار می‌کنید، حتی اگر به تازگی از دستشویی رفته باشید، ممکن است در این زمینه احساس اورژانسی داشته باشید، یعنی فوراً بروید. ضروری است و غیره.
ادرار بسیار کم
وقتی به دستشویی می روید، به ندرت ادرار می کنید، احساس می کنید باید بیشتر کار کنید اما با وجود تلاش نمی توانید آن را انجام دهید یا راضی نیستید.
احساس تحریک
رفتن به دستشویی در طول این بیماری می تواند باعث تحریک شما شود، ممکن است احساس کنید این کار بسیار دردناک است، علاوه بر این ممکن است درد نیز وجود داشته باشد، در هر دو مورد نشانه اختلال است.
خون ریزی
UTI اغلب باعث خون در ادرار می شود، اما نه لزوماً در همه، زیرا می تواند باعث تاری دید شود.
بو
بوی ادرار در نتیجه هر نوع عفونت مثانه بسیار بد است.اگر شما نیز هر یک از علائم بالا را با بوی بد دهان تجربه کردید، ممکن است عفونت ادراری باشد، مراجعه کنید و طبق دستور او آزمایش دهید.
رنگ ادرار
رنگ ادرار می تواند چیزهای زیادی از جمله عفونت دستگاه ادراری را بگوید.  اگر این رنگ چیزی غیر از زرد یا شفاف باشد، نشانه نگرانی است.  قرمز یا قهوه ای نشانه عفونت است، اما ابتدا بررسی کنید که هیچ غذایی با رنگ صورتی، نارنجی یا قرمز نخورده اید.
خستگی مفرط
التهاب مجاری ادراری در واقع ناشی از عفونت مثانه است، در هر صورت در اثر عفونت، وقتی بدن متوجه می شود که چیزی اشتباه است، شروع به تورم می کند. با اقدامات حفاظتی، آن گلبول های سفید شامل در نتیجه احساس خستگی
تب
تب مکرر در کنار علائم دیگر، نشان دهنده افزایش شدت التهاب در مجرای ادرار و گسترش عفونت به کلیه ها است.  اگر تب بیش از 101 فارنهایت دارید یا احساس سرما می‌کنید یا بدنتان هنگام خواب شبانه عرق می‌کند، باید فوراً به دنبال کمک پزشکی باشید.
این رنگ ناخن ها نشانه خطر است

آیا می‌دانستید که ناخن‌ها می‌توانند چیزهای زیادی در مورد سلامت شما به شما بگویند؟ بله، شاید باورش سخت باشد، اما پزشکان می‌توانند با نگاه کردن به ناخن‌ها چیزهای زیادی در مورد سلامت شما به شما بگویند، اگر رنگی باشد، نشانه این است که باید فوراً با پزشک مشورت شود.
مطالعه ای که در هند انجام شد نشان داد که اگر رنگ قسمت پایینی ناخن سفید و رنگ قسمت بالایی آن قهوه ای یا قهوه ای باشد، نشانه بیماری کلیوی است، چه کسی از بیماری کلیوی رنج می برد.
محققان دریافتند که 36 درصد از چنین بیمارانی ناخن‌های سفید و قهوه‌ای داشتند که به آن ناخن‌های نیمه و نیمه نیز می‌گویند.
بر اساس تحقیقات، علت احتمالی چنین رنگی ناخن‌ها تجمع برخی هورمون‌ها و کمبود خون است که در بیماری‌های کلیوی شایع است، در صورت مشاهده ناخن‌ها در دو رنگ سریعاً با پزشک مشورت کنید، مخصوصاً در صورت افزایش خارش در بدن. ، طعم دهان تغییر می کند یا ادرار کم و بیش می شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با ایمیل سلامت نور و واتس اپ تماس بگیرید.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s