Подбайте про своє психічне здоров’я та самопочуття, перебуваючи вдома

Noor Health Life

  Подбайте про своє психічне здоров’я та самопочуття, перебуваючи вдома

  1. Плануйте свій день

  Ми всі ведемо новий, але дивний спосіб життя.  Це може бути загрозою для нашого психічного здоров’я.

  Оскільки може бути спокусливим залишатися в піжамі цілий день, повсякденний розпорядок є важливим для нашої особистості, впевненості в собі та цілей.

  Намагайтеся починати свій день майже так само, як зазвичай, і щодня виділяйте час для прогулянок, веселощів, спілкування та роздумів.

  2. Будьте активнішими з кожним днем

  Активність зменшує стрес, підвищує енергію, робить нас більш пильними і допомагає нам краще спати.

  Знайдіть різні способи включити фізичну активність і залучення у свій день і відкрийте для себе деякі завдання, які найкраще підходять для вас.

  Навіть вдома є багато способів підтримувати своє тіло активним і займатися спортом.

  3. Спробуйте щось для розваги

  Розслаблення та зосередження на поточній ситуації може допомогти покращити ваше психічне здоров’я та послабити негативні емоції.

  Спробуйте кілька медитаційних і дихальних вправ, щоб дізнатися, що вам допомагає.  Наприклад, іноді ми відчуваємо такий стрес, що навіть не пам’ятаємо, як відчувати себе спокійним.  Коли вас переповнює стрес, процес поступового розслаблення ваших м’язів вчить вас бути спокійним.

  4. Підтримуйте зв’язок з іншими

  Ви можете відчувати себе самотніми, особливо коли ви вдома самі.  Знайдіть творчі способи залишатися на зв’язку зі своїми колегами, друзями, родиною та іншими, щоб ви (і вони) відчували себе більш пов’язаними та підтриманими.

  Знайдіть зручні для вас способи спілкування, будь то пошта, телефон, соціальні мережі чи відеочат.  Процес може варіюватися від обміну чашкою чаю на відео до спільної онлайн-ігри або просто надсилання підбадьорливого тексту.

  5. Приділяйте час медитації та прояву самовладання.

  Кожен день проводьте час, думаючи про те, що добре.  Важливо визначити свої досягнення і те, за що ви вдячні, незважаючи на те, наскільки це тривіально.  Спробуйте завести щоденник на День подяки, в який ви можете записувати дві-три речі щовечора перед сном.

  Поради щодо уважності також можуть допомогти вам зосередитися на вашій ситуації, а не на марних ідеях (хоча вони можуть бути не корисними для людей із важкою депресією).

  6. Покращуйте свій сон

  Почуття невпевненості та зміни в повсякденному житті можуть означати, що у вас більше проблем зі сном.

  Є багато речей, які ви можете зробити, щоб покращити свій сон.  Якщо можливо, намагайтеся лягати спати в один і той же час на вихідних і прокидатися в один і той же час щодня, і намагайтеся отримувати природне сонячне світло, де це можливо.  Це допомагає регулювати годинник вашого тіла, що може допомогти вам краще спати.  Ви можете надіслати електронний лист і WhatsApp через Noor Health Life, щоб отримати додаткові запитання та відповіді.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s