Baltos dėmės ant odos gali būti nekenksmingos ar net pavojingos.

Noor Health Life

    Skirtingais gyvenimo tarpsniais mūsų odoje, ypač veido odoje, vyksta daugybė pakitimų, dėl kurių kartais nagai, spuogeliai sukelia diskomfortą, kartais dėmės, kurios kartais užgyja savaime arba po gydymo.Tačiau dviejų tipų dėmėms ant odos reikia ypatingo dėmesio.  Pirmoji – juodos dėmės, kurios atsiranda drugelių pavidalu bet kurioje veido vietoje dėl nudegimų, įpjovimų, bet kokios ligos ar nėštumo, sunkios anemijos ar vaistų poveikio, jei jos laiku pastebimos. nenaudojami ir laikomasi gydytojo nurodymų, tada šios dėmės išnyksta arba išnyksta.

    Tačiau jei ant bet kurios kūno dalies, pvz., veido, kaklo, pečių, krūtinės, nugaros ar šlaunų, atsiranda balta dėmė, tai kelia susirūpinimą, kurio nereikėtų ignoruoti.  Šios baltos dėmės skirstomos į keturias rūšis.  Pirmoji rūšis susideda iš mažyčių baltų, šviesiai rudų atspalvių, kurie yra nekenksmingi ir gydomi.  Juos sukelia nedidelis grybelis, dėl kurio atsiranda dėmių ant odos paviršiaus.  Šių dėmių paviršius yra šiek tiek patinęs ir paprastai išnyksta su nedidele trinčiais.  Šios dėmės ryškesnės vasarą, o žiemą išblunka.  Kartais jie pastebimi gausiai prakaituojant, tačiau išsimaudžius šiek tiek šviesėja.  Turintiems tamsesnę veido spalvą šios baltos dėmės ant odos atsiranda iš tolo, tačiau šviesios odos savininkams jos būna rausvos.

    Beje, šios dėmės nesukelia niežėjimo, tačiau kai kuriais atvejais pranešama ir apie niežulį.  Jei vienas žmogus namuose tampa šių baltų dėmių auka, gali nukentėti ir kiti žmonės.  Todėl pacientui geriau laikytis atsargumo priemonių kartu su gydymu.  Pavyzdžiui, atidėkite naudojamus daiktus, tokius kaip rankšluosčiai, nosinės, drabužiai ir kt.

    Antrasis tipas yra apvalios baltos dėmės, atsirandančios ant berniukų ir mergaičių veidų šiurkščiu paviršiumi.  Kartais atrodo, kad oda išsausėjo ir pabalo, jos neniežti.  Paplitusi klaidinga nuomonė apie šias baltas dėmes, kad jos atsiranda dėl kalcio trūkumo, tačiau yra daug kitų šių dėmių atsiradimo priežasčių, iš kurių svarbiausia – prasta vaikų sveikata, net ir būnant saulėje. taip pat gali būti paveikti šių dėmių.  Be to, kai kuriais atvejais juos sukelia skrandžio kirminai.  Šios dėmės taip pat atsiranda ant kaktos, skruostų, smakro ir kartais ant kaklo, tačiau jos nėra užkrečiamos ir išnyksta savaime be gydymo.

    Trečiasis tipas apima raupsus, kurie yra užkrečiama liga, kurią sukelia bakterija, vadinama M. leprosy.  Liga dažniausiai pažeidžia odą ir nervus.  Jis turi keturis etapus.  Pirmoje stadijoje ant paciento kūno atsiranda baltas ratas, ypač ant skruostų, rankų, šlaunų ir sėdmenų.Ir jaučiamas sustingimas.  Tai labai svarbus ligos simptomas, kadangi šiuo metu liga yra ankstyvoje stadijoje, tuomet, jei nedelsiant diagnozuojama ir nustatomas tinkamas gydymas, ligą galima kontroliuoti.  Uždelsus liga gali greitai plisti ir tapti nepagydoma.

    Ketvirtajam tipui priklauso mėlynės.  Ši liga nėra užkrečiama.  Iš pradžių ant bet kurios kūno vietos atsiranda pusiau balta dėmė ir jei tarp šių dėmių yra plaukelių, jie taip pat pasidaro balti.  Jei šios dėmės yra ant galvos, plaukų folikulai pasidaro balti.

    Kai kuriais atvejais dėmės išlieka tos pačios metų metus, o kai kuriems žmonėms jos plinta taip greitai, kad visas kūnas pasidengia baltomis dėmėmis.  Viduriuojantys pacientai negali toleruoti intensyvaus saulės spindulių, be to, jie nejaučia diskomforto ir apskritai išlieka sveiki.

    Taip pat yra keletas baltų dėmių, kurias kviečiame.  Šios dėmės dažniausiai atsiranda dėl veido grožio, pavyzdžiui, daug moterų ir merginų, jei jos pakartotinai naudoja balinamąjį kremą, kad pabalintų veido spalvą, dėl to nukenčia jų natūrali oda.

    Taip pat, esant alergijai, gali atsirasti niežėjimo ir deginimo dėmių, taip pat naudojant cheminę chną, ant odos gali atsirasti dėmių.  Tačiau nesvarbu, ar dėmės juodos, ar baltos, nereikėtų jų ignoruoti ir vietoj savęs gydytis nedelsiant kreiptis į dermatologą ir gauti pilną gydymą.Kodėl šios baltos dėmės atsiranda ant kūno?

    Jūs dažnai matėte žmones su pastebimomis baltomis dėmėmis ant odos, tačiau kodėl taip nutinka ir kaip to išvengti?

    Ši liga ar negalavimas žmonėms kelia didelį susirūpinimą, o tai irgi gana reikšminga.
    Noor Health Life Institute gydytojai specialistai, profesoriai, chirurgai, konsultantai.  Pasak visų šių ekspertų, „Noor Health Life“ gali jums duoti visa, kas geriausia.  „Noor Health Life“ dar kartą ragina remti vargšus ir padėti tiems, kurie guli ligoninėse. „Noor Health Life“ padeda pacientams, kuriems to reikia. Dar kartą raginu paremti „Noor Health Life“ ir padėti skurstantiems pacientams per „Noor Health Life“.  Ačiū jums visiems.  Jei perskaitėte bet kurį Noor Health Life įrašą, atidžiai perskaitykite jį.  Skaityk.
    Įprasta manyti, kad ši liga, vadinama bursa, yra reakcija į pieno gėrimą suvalgius žuvies, tačiau medicinos mokslas tai neigia.

    Tiesą sakant, tai atsiranda tada, kai ląstelės, suteikiančios odai natūralią spalvą, nustoja gaminti tam tikrus pigmentus.
    6 Ligos, kurios atsiranda ant odos

    Anot Noor Health Life, liga dažniausiai pasireiškia mažų randelių arba baltų dėmių pavidalu.

    Net 70 milijonų žmonių visame pasaulyje susirgo šia liga, dar vadinama autoimunine liga, nes jai atsidūrusi organizmo imuninė sistema atakuoja ląsteles, kurios stengiasi greitai atkurti spalvą.

    Jei ji užklumpa iš pradžių, tai yra, kai dėmės ant odos neatsiranda, o spalva šviesi, tuomet odai didesnė tikimybė, kad ji bus atkurta į pradinę formą.

    AC odos ligų priežasčių naudojimas: tyrimai

    Beje, gydant šią ligą, ekspertų tikslas yra greitai atkurti spalvą ir išlaikyti jos poveikį.

    Šiuo tikslu tam tikri steroidiniai kremai naudojami uždegimui kontroliuoti, o Oion Mint taip pat gali būti naudinga.

    Kai kuriais atvejais terapija pašviesina nepažeistos odos spalvą, kad baltos dėmės būtų labiau pastebimos.

    Taip pat gali būti taikoma šviesos terapija ir chirurgija.  Norėdami gauti daugiau klausimų ir atsakymų, galite gauti Noor Health Life el. paštu ir susisiekti su mumis per WhatsApp.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s