Balti plankumi uz ādas var būt nekaitīgi vai pat bīstami.

Noor Health Life

    Dažādos dzīves posmos mūsu āda, īpaši sejas āda, piedzīvo daudzas izmaiņas, kā rezultātā dažreiz nagi, pūtītes rada diskomfortu, dažreiz plankumi, kas dažkārt sadzīst paši vai pēc ārstēšanas.Tomēr divi veidi traipiem uz ādas ir nepieciešama īpaša uzmanība.  Pirmie ir melnie plankumi, kas tauriņu veidā parādās jebkurā sejas daļā apdegumu, griezumu, jebkādas slimības vai grūtniecības, smagas mazasinības vai zāļu iedarbības rezultātā, ja tie tiek pamanīti laikus.Ja galējās vienkāršās receptes netiek lietotas un tiek ievēroti ārsta norādījumi, tad šie plankumi pazūd vai izgaist.

    Tomēr, ja uz jebkuras ķermeņa daļas, piemēram, sejas, kakla, pleciem, krūtīm, muguras vai augšstilbiem, parādās balts plankums, tas ir iemesls bažām, ko nevajadzētu ignorēt.  Šie baltie plankumi ir sadalīti četros veidos.  Pirmais veids sastāv no sīkiem baltiem, gaiši brūniem toņiem, kas ir nekaitīgi un ārstējami.  Tos izraisa neliela sēnīte, kas rada plankumus uz ādas virsmas.  Šo plankumu virsma ir nedaudz pietūkusi un parasti pazūd ar nelielu berzi.  Šie plankumi ir izteiktāki vasarā un izbalē ziemā.  Dažreiz tie kļūst pamanāmi ar pārmērīgu svīšanu, bet pēc vannas kļūst nedaudz gaišāki.  Tiem, kam ir tumšāka sejas krāsa, šie baltie plankumi uz ādas parādās no attāluma, bet tiem, kam ir gaiša sejas krāsa, tie mēdz būt sārti.

    Starp citu, šie plankumi neizraisa niezi, bet dažos gadījumos tiek ziņots arī par niezi.  Ja viens cilvēks mājā kļūst par šo balto plankumu upuri, var tikt ietekmēti arī citi cilvēki.  Tāpēc pacientam ir labāk ievērot piesardzības pasākumus kopā ar ārstēšanu.  Piemēram, nolieciet malā izmantotos priekšmetus, piemēram, dvieļus, kabatlakatiņus, drēbes utt.

    Otrais veids ietver apaļus, baltus plankumus, kas parādās uz zēnu un meiteņu sejām ar raupju virsmu.  Dažreiz ir sajūta, ka āda ir izžuvusi un kļuvusi balta, tās neniez.  Izplatīts maldīgs priekšstats par šiem baltajiem plankumiem ir tāds, ka to cēlonis ir kalcija trūkums, taču ir arī daudzi citi šo plankumu cēloņi, no kuriem svarīgākais ir bērnu slikta veselība, pat ja viņi tiek pakļauti saulei. var ietekmēt arī šie plankumi.  Arī dažos gadījumos kuņģa tārpi tos izraisa.  Šie plankumi parādās arī uz pieres, vaigiem, zoda un reizēm uz kakla, taču tie nav lipīgi un izzūd paši bez ārstēšanas.

    Trešais veids ietver lepru, kas ir lipīga slimība, ko izraisa baktērija, ko sauc par M. lepra.  Slimība parasti skar ādu un nervus.  Tam ir četri posmi.  Pirmajā posmā uz pacienta ķermeņa parādās balts aplis, īpaši uz vaigiem, rokām, augšstilbiem un sēžamvietām.Un tas jūtas nejutīgs.  Tas ir ļoti svarīgs slimības simptoms, jo slimība šajā stadijā ir agrīnā stadijā, tad, ja nekavējoties tiek nodrošināta pareiza diagnoze un ārstēšana, tad slimību var kontrolēt.  Kavēšanās gadījumā slimība var strauji izplatīties un kļūt neārstējama.

    Ceturtais veids ietver zilumus.  Šī slimība nav lipīga.  Sākotnēji uz jebkuras ķermeņa daļas parādās pusbalts plankums un, ja starp šiem plankumiem ir apmatojums, tas arī kļūst balts.  Ja šie plankumi atrodas uz skalpa, matu folikulas kļūst baltas.

    Dažos gadījumos plankumi paliek nemainīgi gadiem ilgi, un dažiem cilvēkiem tie izplatās tik ātri, ka viss ķermenis pārklājas ar baltiem plankumiem.  Pacienti ar caureju nevar paciest saules intensitāti, turklāt viņiem nav diskomforta un kopumā viņi paliek veseli.

    Ir arī daži balti plankumi, kurus mēs aicinām.  Šie plankumi parasti rodas sejas skaistuma dēļ, piemēram, liela daļa sieviešu un meiteņu, ja viņas atkārtoti lieto balinošu krēmu, lai balinātu sejas krāsu, kā rezultātā tiek ietekmēta viņu dabiskā āda.

    Tāpat alerģiju gadījumā var rasties nieze un dedzināšanas plankumi.Tāpat arī ķīmiskās hennas lietošana var radīt traipus uz ādas.  Tomēr neatkarīgi no tā, vai plankumi ir melni vai balti, tos nevajadzētu ignorēt un pašapkalpošanās vietā nekavējoties vērsties pie dermatologa un veikt pilnīgu ārstēšanu.Kāpēc šie baltie plankumi parādās uz ķermeņa?

    Jūs bieži esat redzējuši cilvēkus ar manāmiem baltiem plankumiem uz ādas, bet kāpēc tas notiek un kā no tā iespējams izvairīties?

    Šī slimība vai kaite ļoti satrauc cilvēkus, kas arī ir diezgan nozīmīgi.
    Speciālisti ārsti, profesori, ķirurgi, konsultanti Noor Health Life Institute.  Pēc visu šo ekspertu domām, Noor Health Life var sniegt jums visu to labāko.  Un Noor Health Life vēlreiz mudina jūs atbalstīt nabadzīgos un palīdzēt tiem, kas atrodas slimnīcās. Noor Health Life palīdz pacientiem, kuriem tas ir nepieciešams. Vēlreiz aicinu jūs atbalstīt Noor Health Life un palīdzēt nabadzīgajiem pacientiem, izmantojot Noor Health Life.  Paldies jums visiem.  Ja lasāt kādu Noor Health Life ziņu, izlasiet to uzmanīgi.  Turpini lasīt.
    Parasti tiek uzskatīts, ka šī slimība, ko sauc par bursu, ir reakcija uz piena dzeršanu pēc zivju ēšanas, taču medicīnas zinātne to noliedz.

    Faktiski tas notiek, kad šūnas, kas piešķir ādai dabisko krāsu, pārstāj ražot noteiktus pigmentus.
    6 Slimības, kas parādās uz ādas

    Saskaņā ar Noor Health Life, slimība parasti parādās mazu rētu vai baltu plankumu veidā.

    Apmēram 70 miljoni cilvēku visā pasaulē ir saslimuši ar šo slimību, kas pazīstama arī kā autoimūna slimība, jo, kad tā tiek atklāta, ķermeņa imūnsistēma uzbrūk šūnām, kas strādā, lai ātri atjaunotu krāsu.

    Ja tas ir noķerts sākumā, tas ir, kad plankumi uz ādas neparādās, bet krāsa ir gaiša, tad āda, visticamāk, tiks atjaunota sākotnējā formā.

    Maiņstrāvas ādas slimību cēloņu izmantošana: pētījumi

    Starp citu, šīs slimības ārstēšanā ekspertu mērķis ir ātri atjaunot krāsu un saglabāt tās efektu.

    Šim nolūkam tiek izmantoti daži steroīdu krēmi, lai kontrolētu iekaisumu, bet arī Oion Mint var būt noderīgs.

    Dažos gadījumos terapija izgaismo neskartās ādas krāsu, lai baltie plankumi būtu pamanāmāki.

    Iespējas ir arī gaismas terapija un ķirurģija.  Lai iegūtu vairāk jautājumu un atbilžu, varat saņemt Noor Health Life no e-pasta un sazināties ar mums vietnē WhatsApp.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s