כתמים לבנים על העור יכולים להיות לא מזיקים או אפילו מסוכנים.

Noor Health Life

    בשלבים שונים של החיים העור שלנו, במיוחד עור הפנים, עובר שינויים רבים, שבעקבותיהם לעיתים ציפורניים, פצעונים גורמים לאי נוחות, לעיתים כתמים, אשר לעיתים מתרפאים מעצמם או לאחר טיפול. אולם שני הסוגים של כתמים על העור דורשים תשומת לב מיוחדת.  הראשון הוא הכתמים השחורים המופיעים בצורת פרפרים על כל חלק בפנים עקב כוויות, חתכים, כל מחלה או הריון, אנמיה חמורה או השפעות של תרופות, אם מבחינים בהם בזמן. אם המתכונים הפשוטים האולטימטיביים אינם בשימוש וההוראות של הרופא מבוצעות, ואז כתמים אלה נעלמים או מתפוגגים.

    עם זאת, אם מופיע כתם לבן על חלק כלשהו בגוף כגון פנים, צוואר, כתפיים, חזה, גב או ירכיים, זה סיבה לדאגה, שאין להתעלם ממנה.  כתמים לבנים אלה מחולקים לארבעה סוגים.  הסוג הראשון מורכב מגוונים לבנים זעירים, חומים בהירים, שאינם מזיקים וניתנים לטיפול.  הם נגרמים על ידי פטרייה קטנה, הגורמת לכתמים על פני העור.  פני השטח של כתמים אלו נפוחים מעט ובדרך כלל נעלמים עם חיכוך קל.  כתמים אלו בולטים יותר בקיץ ודוהים בחורף.  לפעמים הם הופכים בולטים עם הזעת יתר, אך הופכים מעט קלים יותר לאחר רחצה.  לבעלי גוון עור כהה יותר, הכתמים הלבנים הללו מופיעים על העור מרחוק, אך לבעלי גוון עור בהיר הם נוטים להיות ורודים.

    אגב, כתמים אלו אינם גורמים לגירוד, אך במקרים מסוימים מדווחים גם על גירוד.  אם אדם אחד בבית הופך לקורבן של הכתמים הלבנים הללו, אנשים אחרים עלולים להיפגע.  לכן, עדיף למטופל להקפיד על אמצעי הזהירות יחד עם הטיפול.  לדוגמה, הניחו בצד פריטים שבהם אתם משתמשים כמו מגבות, מטפחות, בגדים וכו’.

    הסוג השני כולל כתמים עגולים ולבנים המופיעים על פניהם של בנים ובנות עם משטח מחוספס.  לפעמים זה מרגיש כאילו העור התייבש ולבן, הם לא מגרדים.  הטעות הנפוצה לגבי כתמים לבנים אלו היא שהם נגרמים ממחסור בסידן, אך ישנם גורמים רבים נוספים לכתמים אלו, כאשר החשוב שבהם הוא בריאות לקויה של ילדים, גם אם הם חשופים לשמש. גם להיות מושפע מכתמים אלה.  כמו כן, במקרים מסוימים תולעי קיבה גורמות להם.  כתמים אלו מופיעים גם על המצח, הלחיים, הסנטר ומדי פעם בצוואר, אך הם אינם מדבקים ונעלמים מעצמם ללא טיפול.

    הסוג השלישי כולל צרעת, שהיא מחלה מדבקת הנגרמת על ידי חיידק הנקרא M. leprosy.  המחלה פוגעת בדרך כלל בעור ובעצבים.  יש לו ארבעה שלבים.  בשלב הראשון מופיע עיגול לבן על גופו של המטופל, במיוחד על הלחיים, הזרועות, הירכיים והישבן.והוא מרגיש קהה.  זהו סימפטום חשוב ביותר של המחלה, מאחר והמחלה בשלב זה נמצאת בשלב מוקדם, אזי אם ניתן מיד את האבחנה והטיפול הנכונים, אז ניתן לשלוט במחלה.  במקרה של עיכוב, המחלה עלולה להתפשט במהירות ולהיות חשוכת מרפא.

    הסוג הרביעי כולל חבורות.  מחלה זו אינה מדבקת.  בתחילה מופיע כתם חצי לבן בכל חלק בגוף ואם יש שיער בין הכתמים הללו, הוא גם הופך לבן.  אם כתמים אלו נמצאים על הקרקפת, זקיקי השיער הופכים לבנים.

    במקרים מסוימים, הכתמים נשארים זהים במשך שנים, ובחלק מהאנשים הם מתפשטים כל כך מהר עד שכל הגוף מתכסה בכתמים לבנים.  חולים עם שלשול אינם יכולים לסבול את עוצמת השמש, בנוסף אין להם אי נוחות ובסך הכל הם נשארים בריאים.

    יש גם כמה כתמים לבנים שאנחנו מזמינים.  פגמים אלו נובעים בדרך כלל מיופי הפנים, כגון מספר רב של נשים ונערות, אם הם משתמשים שוב ושוב בקרם אקונומיקה להלבנת גוון העור, כתוצאה מכך העור הטבעי שלהם נפגע.

    כמו כן, במקרה של אלרגיות עלולים להיווצר גרד וכתמי צריבה, בדומה לשימוש בחינה כימית עלול לגרום גם לכתמים בעור.  אולם בין אם הכתמים שחורים או לבנים, אין להתעלם מהם ובמקום טיפול עצמי יש לפנות מיד לרופא עור ולקבל טיפול מלא, מדוע מופיעים כתמים לבנים אלו בגוף?

    לא פעם ראית אנשים עם כתמים לבנים בולטים על העור, אבל למה זה קורה ואיך אפשר להימנע מזה?

    מחלה או מחלה זו מדאיגה מאוד את האנשים, שהיא גם משמעותית למדי.
    רופאים מומחים, פרופסורים, מנתחים, יועצים במכון חיים בריאות נור.  לפי כל המומחים הללו, נור בריאות לייף יכולה לתת לך את כל הטוב שבעולם.  ונור בריאות לייף שוב קוראת בך לתמוך בעניים ולעזור לאלו שנמצאים בבתי חולים. נור בריאות לייף עוזרת לחולים שנזקקים. שוב אני קורא לך לתמוך בנור בריאות לייף ולעזור לחולים עניים באמצעות נור בריאות לייף.  תודה לכולכם.  אם אתה קורא פוסט כלשהו של Noor Health Life אז קרא אותו בעיון.  תמשיך לקרוא.
    מקובל להאמין שמחלה זו, הנקראת בורסה, היא תגובה לשתיית חלב לאחר אכילת דגים, אך מדע הרפואה מכחיש זאת.

    למעשה, זה מתרחש כאשר התאים שנותנים לעור את צבעו הטבעי מפסיקים לייצר פיגמנטים מסוימים.
    6 מחלות המופיעות על העור

    לפי נור בריאות לייף, המחלה מופיעה לרוב בצורת צלקות קטנות או כתמים לבנים.

    לא פחות מ-70 מיליון אנשים ברחבי העולם חלו במחלה, המכונה גם מחלה אוטואימונית, מכיוון שכאשר היא נחשפת, המערכת החיסונית של הגוף תוקפת את התאים הפועלים להחזרת הצבע במהירות.

    אם הוא נתפס בהתחלה, כלומר כשהכתמים לא מופיעים על העור, אבל הצבע בהיר, אז יש יותר סיכוי שהעור ישוחזר לצורתו המקורית.

    שימוש בגורמים AC למחלות עור: מחקר

    אגב, בטיפול במחלה זו המטרה שעומדת מולם המומחים היא להחזיר את הצבע במהירות ולשמור על השפעתו.

    למטרה זו משתמשים בקרמים סטרואידים מסוימים כדי לשלוט בדלקת בעוד Oion Mint יכול גם להיות מועיל.

    במקרים מסוימים הטיפול מבהיר את צבע העור הלא מושפע כדי להפוך את הכתמים הלבנים לבולטים יותר.

    גם טיפול באור וניתוח הם אפשרויות.  לשאלות ותשובות נוספות ניתן לקבל את נור בריאות לייף מהמייל וליצור איתנו קשר בוואטסאפ.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s