Причини і симптоми менінгіту.

Noor Health Life

    24 квітня у всьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з менінгітом.  Цього дня організовуються різноманітні семінари та конференції, присвячені цій лихоманці, щоб люди могли знати про симптоми, причини, лікування та профілактику цієї лихоманки.  Підраховано, що лихоманка вражає більше одного мільйона людей у ​​всьому світі щороку.  Менінгіт може вражати людей різного віку, як молодих, так і старих.  Дуже важливо своєчасне лікування, якщо температура досягає небезпечного рівня, це може привести до смерті хворого, тому необхідна обережність.

    Причини менінгіту

    Природа найкраще влаштувала людський мозок і мозочок і зберігає їх у трьох мембранах, що робить його безпечним від різних небезпек і хвороб, навіть невелика інфекція в цих оболонках викликає багато захворювань.  Ці оболонки можуть уражатися при травмах голови, попаданні мікробів у кров, інфекціях носа та вух, менінгіті.

    Симптоми менінгіту

    1. При менінгіті у хворого спочатку піднімається висока температура.
    2. Якщо у дитини ця температура, він постійно плаче.
    3. Ніщо не викликає бажання їсти чи пити.
    4. У міру посилення лихоманки у хворого починаються судоми.
    5. На тілі з’являються червоні плями.
    6. Зникає лінь в очах Повіки рухаються дуже повільно.
    7. Одним з найважливіших симптомів є відсутність повороту шиї.Шия погано заживає і пацієнт не може підняти шию.Чим небезпечним може бути менінгіт у майбутньому?

    Женева: Звіт, опублікований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), показав, що кожна п’ята людина в найближчі роки матиме проблеми зі слухом через менінгіт та інші причини.

    Згідно з повідомленнями міжнародних ЗМІ, звіт, опублікований Всесвітньою організацією охорони здоров’я, показав, що багато людей у ​​світі зараз стикаються з проблемами слуху.

    Доповідь, опублікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я

    За його словами, зростання менінгіту та недостатня поінформованість про нього можуть бути дуже серйозними, оскільки менінгіт безпосередньо пов’язаний зі слухом.

    За словами медичних експертів, менінгіт серйозно вражає мозок і клітини слуху, через що повідомлення, які надходять до мозку, припиняються.

    Експерти ВООЗ стверджують, що вирішити цю серйозну ситуацію можна, лише зменшивши шум у громадських місцях та надавши своєчасну медичну допомогу.

    У першому глобальному звіті про слухання, опублікованому ВООЗ, говориться, що «протягом наступних трьох десятиліть кількість глухих людей збільшиться більш ніж на 1,5%, що означає, що кожна п’ята людина матиме проблеми зі слухом».

    У звіті йдеться, що «очікуване збільшення проблем зі слухом також пов’язане зі збільшенням демографії, шумового забруднення та тенденцій населення».

    У звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) також наводяться причини втрати слуху в результаті відсутності доступу до медичної допомоги та нестачі медичних працівників у країнах з низьким рівнем доходу.

    У звіті зазначено, що «80% людей у ​​таких країнах мають проблеми зі слухом, більшість з яких не отримують медичної допомоги, а багаті країни не мають доступу до медичної допомоги через зростання населення».  Ви можете надіслати електронний лист Noor Health Life з додатковими запитаннями та відповідями.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s