Симптоми нігтів, які вказують на ризик різних захворювань.

Noor Health Life

    Чи знаєте ви, що нігті можуть багато розповісти про ваше здоров’я?

    Так, у це важко повірити, але лікарі можуть багато розповісти про ваше здоров’я, дивлячись на ваші нігті.

    До речі, з віком нігті часто змінюються, але якщо вони раптово і дуже помітно, то необхідно звернутися до лікаря.

    Чому з’являються білі плями на нігтях?

    Нижче наведено деякі симптоми, які з’являються на нігтях, необхідно звернутися до лікаря.

    Пожовтіння нігтів

    Надмірне використання лаку для нігтів у жінок часто призводить до зміни кольору нігтів, однак чоловіки не користуються цим косметичним засобом, і якщо колір нігтів раптом стає жовтим або жовтим, це може бути ознакою легеневих або лімфатичних захворювань. проблеми з тканинами.

    Щоб стати білим

    Якщо верхня частина нігтів біліє, то це зазвичай є ознакою старіння. Однак якщо ви страждаєте на будь-яке інше захворювання або медичну проблему, вам слід звернутися до лікаря, оскільки ці білі нігті можуть бути ознакою нирок, печінки або захворювання серця

    Чому люди гризуть нігті?

    Коричнева або чорна лінія

    Поява темно-коричневих або чорних смуг на поверхні нігтів може бути наслідком різних проблем зі шкірою, в тому числі раку шкіри, тому в такому випадку зверніться до лікаря, щоб він поставив точний діагноз з цього приводу.

    Лак для нігтів

    Якщо нігті починають відшаровуватися від шкіри, це пов’язано з хворобою Тай Райда, захворюванням залоз або іншими аутоімунними захворюваннями.

    Нігті у формі ложки

    Якщо нігті загинаються вгору, як ложка, це може бути пов’язано з нестачею заліза в організмі Що кажуть нігті про ваше здоров’я?

    Здоров’я нігтів багато говорить про загальне здоров’я людини, яке ігнорується або ігнорується через брак інформації. Якщо у ваших нігтях з’являються наступні 5 симптомів, то вам слід занепокоєтися.

    За словами медичних експертів, нігті нерідко ламаються і тонкі, але це важлива ознака вашого здоров’я в цілому.

    Ось 5 ознак того, що ваші нігті намагаються розповісти вам про ваше здоров’я в цілому.

    Погана робота щитовидної залози.

    Якщо нігті легко ламаються або тонкі, це свідчить про те, що щитовидна залоза у людини не працює належним чином, необхідну кількість не виділяється вчасно.

    Якщо нігті товсті, але легко ламкі або шорсткі, це означає, що організм виділяє більше необхідної кількості гормонів або відчуває дефіцит вітамінів А, С і біотину.

    Порушення функції легенів.

    Випинання нігтів у верхній частині та утворення круглої поверхні називається «клубування», боління є ознакою поганої функції легенів, це означає, що ваші легені не отримують необхідної кількості кисню, а кров не отримує достатньої кількості. у мене закінчується кисень.

    Можливо, у вас псоріаз.

    Псоріаз – це захворювання шкіри, при якому зростання клітин людини збільшується в 10 разів. Це захворювання може виникнути і на нігтях. Це пов’язано з ослабленням імунної системи. У цьому випадку нігті стають товстими, грубими і білими. також біль при цьому симптомі.

    Порушення функції печінки.

    У тих, хто вживає алкоголь, більша ймовірність розвитку захворювання печінки, яке спочатку пов’язане зі збільшенням розміру їхньої печінки до неправильного розміру. Зверніть увагу.

    Згідно зі звітом про стан здоров’я, 68% людей у ​​світі мають захворювання печінки.Якщо ви не вживаєте алкоголь і все ще маєте ці симптоми, негайно зверніться до лікаря.

    Наявність цукрового діабету.

    Симптоми цукрового діабету можна побачити на нігтях, ви можете діагностувати це за допомогою нігтів до проходження медичного обстеження, якщо ваші нігті пожовкли, то це ознака цукру в крові, а шкіра біля нігтів Якщо вона червона, це означає ознака початку цукрового діабету Симптоми грибкової інфекції на нігтях Лікування та запобіжні заходи.

   Хвороба, також відома як онхоцеркоз, вражає переважно людей похилого віку.  Існує кілька типів цвілі, які можуть вражати нігті, наприклад, дріжджі, плісняви ​​тощо, але найпоширенішою є дерматофітна роса, яка є найпоширенішою причиною інфекції.  Ці інфекції нігтів проявляються у вигляді білих і жовтих плям під нігтями, і якщо їх не лікувати, вони можуть захопити весь ніготь і призвести до затвердіння і випадання нігтів.

   Симптоми включають неприємний запах з рота, тверді та ламкі нігті, а також пожовтіння або потемніння нігтів.  До факторів тривоги можна віднести відсутність імунітету, похилий вік, надмірне потовиділення, інфекції нігтів і ходіння босоніж у брудному місці.  Крім того, поганий приплив крові до ніг у діабетиків є основною причиною захворювання у цих людей.  Лікування має всі варіанти, від легкодоступних ліків до ліків, що відпускаються за рецептом.

   Запобіжні заходи

   .  Регулярне чищення рук і ніг

   .  Нігті слід добре підстригти і уникати кривих кутів

   ۔  Лак для нігтів слід ретельно очистити

   .  Носити шкарпетки необхідно під час носіння закритого взуття

   .  Якщо нігті обробляються в салоні чи салоні, переконайтеся, що всі інструменти чисті. Надішліть електронний лист Noor Health Life, щоб отримати додаткові запитання та відповіді.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s