8 ознак запалення в уретрі.

Noor Health Life

     Запалення уретри – дуже хворобливе захворювання, про яке багато хто не соромиться говорити.

     Але чи знаєте ви, що симптоми цього запалення або ІМП дуже очевидні і часто їх можна розпізнати ще до початку захворювання?

     Noor Health Life каже, що симптоми цього запалення очевидні, але більшість людей ігнорує їх.

     Однак, якщо ви хочете діагностувати захворювання сечовивідних шляхів, ви повинні пам’ятати про ці симптоми.

     Запалення уретри легко уникнути

     Позиви до сечовипускання весь час

     Це поширений симптом ІМП, при якому ви відчуваєте бажання постійно сечовипускати, навіть якщо ви щойно зайшли в туалет, ви можете відчути надзвичайну ситуацію в цьому відношенні, тобто негайно піти. Необхідно тощо.

     Дуже мало сечовипускання

     Коли ви йдете в туалет, ви рідко сечовипускаєтеся, відчуваєте, що ви повинні зробити більше, але ви не можете зробити це, незважаючи на ваші зусилля, або ви не задоволені.

     Почуваюся роздратованим

     Відвідування туалету під час цієї хвороби може викликати у вас роздратування, ви можете відчути, що ця робота дуже болюча, крім того, може бути біль, в обох випадках це ознака розладу.

     Кровотеча

     ІМП часто викликають кров у сечі, але не обов’язково у всіх, оскільки це може бути затуманенням зору.

     Запах

     Запах сечі дуже неприємний внаслідок будь-якої інфекції сечового міхура. Якщо ви також відчуваєте будь-який із перерахованих вище симптомів із неприємним запахом з рота, це може бути ІМП. Зверніться та пройдіть обстеження відповідно до його інструкцій.
     Поширені причини запалення сечовивідних шляхів

     Колір сечі

     Колір сечі може розповісти багато про що, в тому числі про інфекцію сечовивідних шляхів.  Якщо цей колір не жовтий або прозорий, це ознака занепокоєння.  Червоний або коричневий колір є ознакою інфекції, але спочатку переконайтеся, що ви не їли їжі рожевого, оранжевого або червоного кольору.

     Надзвичайна втома

     Запалення сечовивідних шляхів насправді викликано інфекцією сечового міхура. У будь-якому випадку, в результаті інфекції, коли організм розуміє, що щось не так, він починає набрякати. При заходах захисту ці лейкоцити Виключають, внаслідок чого виникає відчуття втоми.

     Лихоманка

     Лихоманка, крім інших симптомів, часто свідчить про посилення вираженості запалення в сечовивідних шляхах і поширенні інфекції на нирки.  Якщо у вас температура вище 101 Фаренгейта або ви відчуваєте холод, або ваше тіло обливається потом під час сну, вам слід негайно звернутися за медичною допомогою. Поширені причини запалення сечовивідних шляхів

     Запалення сечівника – хвороба дуже болюча, і багато хто соромиться про це говорити.

     Також існує ризик інфікування нирок в результаті цієї інфекції або запалення, і його симптоми зазвичай проявляються у вигляді сильного печіння і болю в сечі, при цьому часті позиви до сечовипускання, зміна кольору. Також може бути лихоманка, яка підвищується у серйозних випадках.

     Також симптомами є кровотеча і неприємний запах сечі.

     Якщо не лікувати або не діагностувати, хвороба може поширитися з сечового міхура на нирки і викликати запалення нирок, яке може призвести до летального результату.

     До речі, є деякі причини, які важко контролювати, наприклад, старіння, жінки піддаються більшому ризику, ніж чоловіки, вагітність, сечокам’яна хвороба, цукровий діабет та хвороба Альцгеймера тощо.

     Але є також деякі звички способу життя, які підвищують ризик захворювання.

     Не дбайте про чистоту

     Насправді, погана гігієна може призвести до збільшення кількості цих бактерій, що в свою чергу підвищує ризик запалення сечовивідних шляхів.

     Пийте менше води

     Дослідження Noor Health Life показало, що звичка пити більше води знижує ризик запалення сечовивідних шляхів, особливо у жінок.  Згідно з дослідженнями, найпростіший і безпечний спосіб уникнути цього хворобливого захворювання – це запобігти інфекційним захворюванням, а вживання на літр води більше, ніж зазвичай, допомагає запобігти цій хворобі.  Згідно з дослідженнями, жінки мають вищий ризик захворіти на це захворювання, ніж чоловіки, але чоловікам також слід дотримуватися цих заходів.  Він сказав, що пиття більше води полегшує позбавлення від бактерій, які накопичуються в сечовому міхурі, і вони не накопичуються, що викликає захворювання.

     Використовуйте тісний одяг

     Часте використання тісного одягу може призвести до таких хворобливих захворювань, як запалення або інфекція сечовивідних шляхів Використання одягу збільшує ризик запалення уретри.

     Затримка сечі

     Через якусь роботу, дешеву чи будь-яку іншу причину, кожен з нас перестає сечовипускатися, і це не погано, але якщо ми не почнемо робити це занадто багато або не увійде в звичку.  Якщо така звичка сформується, це може призвести до дуже серйозних проблем.  Це збільшує ріст шкідливих бактерій, що в свою чергу підвищує ризик запалення сечовивідних шляхів.

    Існує спеціальний дріжджовий метод (VCUG) для вимірювання тиску всередині сечового міхура та уретри під час сечовипускання, який за допомогою рентгенівських променів покаже, що відбувається, коли ваша дитина мочиться.

    Сечовидільна система (жінка)

    VCUG означає «розширювана цисторетрограма»), що означає сечовипускання.  «Cysto» для сечового міхура.  «Уретро» означає уретру, трубку, яка відводить сечу з сечового міхура.  «Грам» означає малюнок.  Тому VCUG є картиною виділення сечі з сечового міхура через уретру.

    У тесті використовується спеціальний тип вологи, який називається контрастною речовиною, щоб краще відображати сечу в рентгенівському промені.

    Підготуйте дитину до тесту

    Знайдіть час, щоб уважно прочитати цю інформацію та пояснити її своїй дитині.  Діти, які знають, чого очікувати, менш схильні до тривоги.  Розкажіть дитині про тест словами, які вона розуміє, а також словами, які використовує ваша сім’я, щоб зрозуміти, як працює організм.

    Як частина тесту, невелика трубка, яка називається катетером, буде вставлена ​​в уретру вашої дитини.  Вводити катетер буде боляче.  Але якщо ваша дитина зберігає спокій, її буде зручніше носити.  Ви можете навчити дитину заспокоюватися, роблячи глибокий вдих.  Попросіть дитину скопіювати свічки до дня народження, надути повітряні кульки або випустити бульбашки.  Виконайте цю дихальну вправу вдома перед приходом до лікарні.

    Підлітки іноді приносять щось зручне, щоб схопити під час тестів.  Ваша дитина може принести з дому бавовняну іграшку або ковдру.

    Один із батьків може бути з дитиною в будь-який час під час тестування.  Якщо ви вагітні, ви можете залишатися в кімнаті, поки не буде вставлений катетер.  Але під час рентгенографії дитини необхідно вийти з кімнати.

    Ви повинні розповісти дитині, що лікар або технолог може торкатися її інтимних частин, щоб очистити їх і вставити в них пробірки.  Скажіть дитині, що ви дозволили їй торкатися, тому що тест допоможе.

    Випробування проводитимуть два технологи

    Технологи спеціалізуються на катетерних імплантатах та рентгенівських променях.  Іноді під час обстеження в кімнаті повинен бути лікар-рентгенолог.  Рентгенолог зчитує рентгенівські знімки.

    Сечовидільна система (чоловіки)

    Скасовано

    Рентгенолог підготує вашу дитину до тесту, розповість, що станеться за цей час.  Рентгенолог очистить область, де йде пеніс або уретра вашої дитини.  Потім технолог вставить гнучку трубку у відкритий простір.  Катетер – це довга, тонка, м’яка гладка трубка, яка проходить через уретру в сечовий міхур.  Технологи пояснюють це на кожному кроці, як і вони.

    Якщо у вашої дитини захворювання серця

    Вашій дитині може знадобитися приймати антибіотики перед будь-якими тестами.  Наприклад, дітям із серцевими захворюваннями перед походом до стоматолога необхідно приймати антибіотики.  Антибіотик – це ліки, які вбивають інфекцію.  Якщо вашій дитині потрібні ці ліки, повідомте про це лікаря, який призначає VCUG вашій дитині.  Лікар отримає цей препарат, перш ніж дати вашій дитині VCUG.

    VCUG зазвичай проводяться в стаціонарі

    Тиск всередині сечового міхура та уретри під час сечовипускання виявляється відділенням візуалізації діагностики.  Його часто називають рентгенівським відділенням.  Якщо ви не знаєте місцезнаходження цього відділу, дізнайтеся в головній приймальні.

    Цей огляд триває від 20 до 30 хвилин.  Після тесту вам доведеться побути в цій зоні близько 15 хвилин, поки ескізи не будуть готові.

    Під час випробування

    Коли ви входите у відділення діагностичної візуалізації, ваша дитина буде розміщена в одній роздягальні в лікарняному халаті.  Після цього вашу дитину відвезуть в рентгенівський кабінет.  Разом з дитиною зможе їхати лише один із батьків.

    В рентгенівському кабінеті

    Після того, як ви з дитиною перебуваєте в рентгенівському кабінеті, технолог попросить вас зняти підгузник для нижньої білизни вашої дитини.  Тоді ваша дитина ляже на рентгенівський стіл.  На живіт або ніжки дитини можна накласти захисну пов’язку, щоб переконатися, що ваша дитина в безпеці.

    Камера на столі буде робити знімки.  Технолог буде використовувати екран телевізора, щоб побачити, що відбувається під час тесту.

    Коли технолог робить рентген, ваша дитина повинна бути якомога нерухомою, щоб отримати найкращі результати.  Ви можете трохи підняти руки дитини до грудей, щоб відвернути дитину в будь-якому напрямку.  Наприклад, можна заспівати вірш або пісню.

    Установка катетера

    Рентгенолог розпочне тест, очистивши приховані ділянки вашої дитини та вставивши трубку.  Катетер спорожнить сечовий міхур самостійно.

    Потім катетер буде прикріплено до пляшки з контрастною речовиною.  Цей контраст буде надходити через середню трубку в сечовий міхур.  Це дозволить технологу краще спостерігати всередині сечового міхура та уретри.  Ваша дитина зможе відчути контраст, коли він проходить через сечовий міхур.  Може бути холодно, але це не зашкодить.

    Рентгенолог зробить кілька рентгенівських променів, коли контрастна речовина тече всередину сечового міхура.  Коли сечовий міхур вашої дитини наповнений, дитину попросять помочитися в ліжко або підгузник.  Катетер легко вийде, як тільки ваша дитина помочиться.  Під час сечовипускання технолог зробить кілька рентгенівських знімків.  Це найважливіші зображення тесту.

    Після тесту

    Рентгенологи підкажуть, як потрапити до роздягальні, щоб малюк міг одягнути.  Потім сидиш у залі очікування.  Після перевірки рентгенівських ескізів технолог скаже, коли можна їхати.

    Якщо у вас є запис у поліклініці на прийом до лікаря після обстеження, повідомте про це технолога.  Вони подбають, щоб ваші результати були відправлені в клініку.  Якщо ви не звернетеся до лікаря після обстеження, результати будуть надіслані лікарю вашої дитини протягом тижня.

    Давайте дитині багато рідини вдома

    Через деякий час після тесту ваша дитина може відчувати певний дискомфорт, наприклад печіння під час сечовипускання.  Давайте дитині пити багато рідини протягом наступних днів або двох, наприклад, воду або яблучний сік.  Вживання алкоголю допоможе вашій дитині, якщо у нього виникнуть проблеми.

    Якщо у вас виникли запитання щодо ефектів QuoteTest, зверніться до технолога.  Якщо ваша дитина неспокійна більше 24 годин, зверніться до сімейного лікаря.

    Ключові моменти

    (VCUG) – це тест, який використовує рентгенівські промені, щоб дізнатися, що відбувається, коли ваша дитина мочиться.

    Під час тесту дитині в уретру вставлять уретру.

    Тест може бути болючим.  Ви можете змусити дитину максимально розслабитися вдома перед тестом, наприклад, вправами на розслаблення.  Ви можете зв’язатися з Noor Health Life електронною поштою та WhatsApp, щоб отримати додаткові запитання та відповіді.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s