Vyrážka na různých částech těla naznačuje různá onemocnění

Noor Health Life

.
                                                             Proces tvorby pupínků na našem těle je přirozený, ale pokud se na určité části začnou objevovat více, značí to onemocnění.

    Krk

    Pokud se na této části objeví pupínky, je to známka poškození nadledvinek.

    Rameno

    Nadměrný pracovní tlak a stres mohou také způsobit vyrážky na této části těla.Je to také známka oslabeného imunitního systému, takže se nebojte a zachovejte klid.

   Noor Health Zindagi se snaží dostat to nejlepší z vás a skvělých lékařů s Noor Health Zindagi.  Chirurg  Konzultant.  profesoři.  Working Noor Health Life pomáhá chudým a my vás žádáme, abyste se zapojili do této práce a podpořili Noor Health Life.  Přečtěte si více.

    Hruď

    Pokud se vyrážka objeví na hrudi, znamená to, že váš trávicí systém nefunguje správně a budete muset změnit svůj jídelníček.

    Paže

    Příčinou vyrážky je nedostatek vitamínů, což neznamená, že byste měli začít užívat vitamínové doplňky, ale nedostatek kompenzovat stravou.

    Žaludek

    Důvodem je zvýšení hladiny cukru v těle.Neužívejte proto příliš mnoho cukru a chleba, ale spokojte se se zeleninou a ovocem.

    Nad nohama a pod trupem

    Pokud používáte mýdlo, které nevyhovuje vaší pokožce, pak se na tomto místě objevují vyrážky, proto mýdlo zkontrolujte.Dalším důvodem může být infekce kůže.

    Horní a střední část pasu

    Pokud nemáte dostatek spánku, objevují se na tomto místě pupínky, podobně konzumujete potraviny bohaté na kalorie.

    چوکلے

    Příčinou vyrážky je také trávicí problém, který také naznačuje, že nejíte dobrou stravu.  Příčiny a léčba pupínků.

   Často nevíme, proč se nám na obličeji tvoří pupínky. Neexistuje žádný konkrétní důvod pro tvorbu zubů, ale může to mít mnoho důvodů. Některé z příčin a jejich léčba jsou následující. Pojďme si o nich promluvit. Řekneme vám v nějaký detail.

   Nedostatek vyvážené stravy a vysoký příjem čistých sacharidů může způsobit akné v každém věku.Vyvážená strava a strava s nízkým glykemickým indexem jsou zásadní.Vědci tvrdí, že vysoká hladina inzulinu v krvi může vést k tvorbě nadměrného mazu a zánětlivé folikuly. I vy můžete udělat svou stravu zdravou a vyváženou.

   K odstranění pupínků z obličeje se dnes používá moderní technologie zvaná terapie modrým světlem. Tyto silné modré paprsky pronikají kůží přes folikuly a zabíjejí bakterie. Může způsobit zarudnutí pokožky, ale je dočasné, takže pokud to váš rozpočet dovolí , tato terapie je nejlepší pro zbavení se akné a získání čisté pleti.

   Velmi oblíbený a jemný tea tree olej ve srovnání s benzoylperoxidem je užitečný pro léčbu všech typů akné v každém věku.Tea tree oil má přirozené antiseptické vlastnosti, které čistí uzavřené póry a pokožku.Také zabraňuje uvolňování přebytečného mazu na povrchu, a přirozeně snižuje zánět kůže.Tento olej se také používá v mnoha pleťových vodách, pleťových vodách a mýdlech.

   Podle dermatologů a odborníků na zdraví snižte množství soli ve vaší stravě. Noor Health Life říká, že jednou z hlavních příčin akné je vysoký příjem sodíku. Buďte zvlášť opatrní při jídle venku. Bylo by pro vás lepší konzumovat méně než 1500 mg sodíku denně.

   Stres má negativní vliv na výkonnost hormonů Stres nemá přímý vliv na pleť, ale kdykoliv jste nervózní, objeví se vám na pokožce pupínky.Zvětšení, které má vliv i na žlázy, které vylučují maz v těle.Meditace, cvičení nebo jiné metoda může být použita ke snížení stresu, který může uklidnit váš duševní stav.

   Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité poradit se s dobrým dermatologem o vhodných změnách ve stravě a životním stylu.Nemoci, které se objevují na kůži.

   Na kůži se objevují první známky některých onemocnění.

   Kůže je největším orgánem lidského těla, ale věděli jste, že také předpovídá nemoci?

   Ano, na kůži se objevují první známky některých onemocnění.

   Uvědomujete si ale příznaky, které kůže vykazuje u různých onemocnění?

   برص

   Obecně se má za to, že bursitida je reakcí na pití mléka po konzumaci ryb, ale lékařská věda to popírá.Ve skutečnosti k ní dochází, když je kůže vystavena přirozenému Pigmentové buňky přestávají produkovat specifické pigmentované látky.Vzhled viditelných bílých skvrn na kůži je vlastně napadení kožních buněk imunitním systémem těla, který je na melaninu, pigmentu, který barví kůži.Může to být také příznak autoimunitních onemocnění, jako je onemocnění štítné žlázy.

   Zánět kůže

   Suché, svědivé a červené skvrny na kůži se obvykle objevují v blízkosti krku nebo loktů.Jedná se o velmi časté kožní onemocnění, které může postihnout děti i dospělé, ale může být také příznakem psychických problémů.  Podle americké studie mají lidé s depresí nebo stresem větší pravděpodobnost, že se u nich nemoc brzy rozvine, ale léčba dermatitidy také zlepšuje duševní zdraví.

   Otevřené rány

   Dlouhodobě vysoká hladina cukru v krvi může ovlivnit krevní oběh a poškodit nervy, ovlivnit schopnost těla hojit rány, zejména na nohou, což může vést k cukrovce.Také nazývaná píštěl.

   Psoriáza

   Při tomto kožním onemocnění se na kůži objevují slupky a svědění a svědění, ale také poukazují na některé vážné zdravotní problémy.  Podle lékařských odborníků mají lidé s tímto onemocněním o 58 % vyšší riziko srdečních onemocnění a o 43 % vyšší riziko mrtvice.  Odborníci tvrdí, že lupénka a krevní sraženiny v tepnách jsou způsobeny zánětem a tato věc je spojuje.

   Růžové zrno nebo uniforma

   Nemoc způsobuje zčervenání kůže a objevují se růžové vyrážky, většina lidí ji neléčí, protože ji nepovažuje za škodlivou, ale nová studie zjistila, že stav zvyšuje riziko demence u žen o 28 %.Dává, zvláště pokud věk je nad 50 nebo 60 let.

   Nohy se suchou a popraskanou kůží

   Mohlo by to být příznakem problémů se štítnou žlázou (zejména žlázami v blízkosti průdušnice), zvláště když je zbytečné se starat o vlhkost v nohou.  Když je problém ve štítné žláze, není schopna produkovat hormony štítné žlázy, které pracují pro rychlost metabolismu, krevní tlak, vývoj svalů a nervového systému.  Podle lékařské studie dochází v důsledku problémů Thai Ride k extrémnímu vysušení kůže, zejména kůže na chodidlech začíná praskat a vyhledat lékaře je prospěšné pouze v případě, že se stav nelepší.

   Pot v rukou

   Nadměrné pocení rukou může vést k onemocnění štítné žlázy i nadměrnému pocení, při kterém se aktivují potní žlázy.  Většina lidí pociťuje tento problém v jedné nebo dvou částech těla, jako jsou podpaží, dlaně nebo chodidla.  Lékaři jej mohou vyšetřit a předepsat léčbu.

   Černé hrudky nebo krtky

   Obecně velmi výrazné černé znaménka nebo hrbolky mohou být příznakem rakoviny kůže, přičemž také zvyšují riziko rakoviny prsu, močového měchýře a ledvin.  Podle odborníků je pro předcházení takové smrtelné rakovině nezbytné chodit méně na slunci, zůstat aktivní, zdravá strava a vyhýbat se alkoholu. Pro další otázky a odpovědi kontaktujte Noor Health Life e-mailem a na plechovce.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s