Vyrážka na rôznych častiach tela naznačuje rôzne choroby.                                                       

Noor Health Life

       Proces tvorby pupienkov na našom tele je prirodzený, ale ak sa na určitej časti začnú objavovať viac, znamená to ochorenie.

     Krk

     Ak sa na tejto časti objavia pupienky, je to príznak poškodenia nadobličiek.

     Rameno

     Prílišný pracovný tlak a stres môžu tiež spôsobiť vyrážky na tejto časti tela.Je to tiež prejav oslabeného imunitného systému, takže sa nebojte a zachovajte pokoj.

    Noor Health Zindagi sa snaží dostať to najlepšie z vás a skvelých lekárov s Noor Health Zindagi.  Chirurg  konzultant.  profesori.  Working Noor Health Life pomáha chudobným a žiadame vás, aby ste sa zapojili do tejto práce a podporili Noor Health Life.  čítaj viac.

     Hrudník

     Ak sa vyrážka objaví na hrudníku, znamená to, že váš tráviaci systém nefunguje správne a budete musieť zmeniť stravu.

     Arm

     Príčinou vyrážok je nedostatok vitamínov, čo neznamená, že by ste mali začať užívať vitamínové doplnky, ale nedostatok kompenzovať stravou.

     Žalúdok

     Dôvodom je zvýšenie hladiny cukru v tele.Neužívajte preto priveľa cukru a chleba, ale uspokojte sa so zeleninou a ovocím.

     Nad nohami a pod trupom

     Ak používate mydlo, ktoré nevyhovuje vašej pokožke, potom sa na tomto mieste objavujú vyrážky, preto si mydlo skontrolujte.Ďalším dôvodom môže byť infekcia kože.

     Horná a stredná časť pása

     Ak nemáte dostatok spánku, objavujú sa na tomto mieste pupienky, podobne ako vy konzumujete potraviny bohaté na kalórie.

     چوکلے

     Príčinou vyrážok je aj tráviaci problém.Tiež naznačuje, že sa nedržíte kvalitne.  Príčiny a liečba pupienkov.

    Často nevieme, prečo sa nám na tvári tvoria pupienky. Neexistuje žiadny konkrétny dôvod na tvorbu zubov, ale môže to byť veľa dôvodov. Niektoré z príčin a ich liečba sú nasledovné. Poďme si o nich povedať. nejaký detail.

    Nedostatok vyváženej stravy a vysoký príjem čistých sacharidov môže spôsobiť akné v každom veku Nevyhnutná je vyvážená strava a strava s nízkym glykemickým indexom Vedci tvrdia, že vysoká hladina inzulínu v krvi môže viesť k tvorbe nadbytočného mazu a zápalové folikuly.Aj vy môžete urobiť svoju stravu zdravou a vyváženou.

    Na odstránenie pupienkov z tváre sa dnes používa moderná technológia nazývaná terapia modrým svetlom. Tieto silné modré lúče prenikajú do pokožky cez folikuly a zabíjajú baktérie. Môže spôsobiť začervenanie pokožky, ale je to dočasné, takže ak vám to rozpočet dovolí , táto terapia je najlepšia na zbavenie sa akné a čistej pleti.

    Veľmi obľúbený a jemný čajovníkový olej v porovnaní s benzoylperoxidom je užitočný na liečbu všetkých typov akné v každom veku.Tea tree oil má prirodzené antiseptické vlastnosti, ktoré čistia uzavreté póry a pokožku.Taktiež zabraňuje uvoľňovaniu prebytočného mazu na povrchu, a prirodzene redukuje zápal kože.Tento olej sa tiež používa v mnohých pleťových vodách, pleťových vodách a mydlách.

    Podľa dermatológov a odborníkov na zdravie znížte množstvo soli v strave Noor Health Life hovorí, že jednou z hlavných príčin akné je vysoký príjem sodíka Buďte zvlášť opatrní pri stravovaní mimo domova. Bolo by pre vás lepšie konzumovať menej ako 1500 mg sodíka denne.

    Stres má negatívny vplyv na výkonnosť hormónov Stres nemá priamy vplyv na pokožku, ale vždy, keď ste nervózni, objavia sa na pokožke pupienky.Nárast ovplyvňuje aj žľazy, ktoré vylučujú maz v tele.Meditácia, cvičenie alebo iné metóda môže byť použitá na zníženie stresu, ktorý môže upokojiť váš duševný stav.

    Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dôležité poradiť sa s dobrým dermatológom o vhodných zmenách v stravovaní a životnom štýle.Choroby, ktoré sa objavujú na koži.

    Na koži sa objavujú prvé príznaky niektorých chorôb.

    Koža je najväčším orgánom ľudského tela, ale vedeli ste, že predpovedá aj choroby?

    Áno, na koži sa objavujú prvé príznaky niektorých ochorení.

    Uvedomujete si však príznaky, ktoré pokožka vykazuje pri rôznych ochoreniach?

    برص

    Všeobecne sa verí, že burzitída je reakciou na pitie mlieka po konzumácii rýb, ale lekárska veda to popiera. V skutočnosti k nej dochádza, keď je pokožka vystavená jej prirodzenému Pigmentové bunky prestávajú produkovať špecifické pigmentované látky Vzhľad viditeľných bielych škvŕn na koži je vlastne napadnutie kožných buniek imunitným systémom tela, ktorý je na melaníne, pigmente, ktorý farbí kožu.Môže to byť aj príznak autoimunitných ochorení ako je ochorenie štítnej žľazy.

    Zápal kože

    Suché, svrbiace a červené fľaky na koži sa zvyčajne objavujú v blízkosti krku alebo lakťov.Je to veľmi časté kožné ochorenie, ktoré môže postihnúť deti aj dospelých, no môže byť aj príznakom psychických problémov.  Podľa americkej štúdie majú ľudia s depresiou alebo stresom väčšiu pravdepodobnosť, že sa u nich choroba rozvinie skoro, no liečba dermatitídy zlepšuje aj duševné zdravie.

    Otvorené rany

    Dlhodobo vysoká hladina cukru v krvi môže ovplyvniť krvný obeh a poškodiť nervy, čo ovplyvňuje schopnosť tela hojiť rany, najmä na nohách, čo môže viesť k cukrovke.Nazýva sa tiež fistula.

    Psoriáza

    Pri tomto kožnom ochorení sa na koži objavujú šupky, svrbenie a svrbenie, ale poukazujú aj na niektoré vážne zdravotné problémy.  Podľa lekárskych expertov majú ľudia s týmto ochorením o 58 % vyššie riziko srdcových chorôb a o 43 % vyššie riziko mŕtvice.  Odborníci tvrdia, že psoriáza a krvné zrazeniny v tepnách sú spôsobené zápalom a táto vec ich spája.

    Ružové zrno alebo uniforma

    Choroba spôsobuje sčervenanie pokožky a objavujú sa ružové vyrážky, väčšina ľudí ju nelieči, pretože ju nepovažuje za škodlivú, no nová štúdia zistila, že tento stav zvýšil riziko demencie u žien o 28 %.Dáva, najmä ak vek je nad 50 alebo 60 rokov.

    Nohy so suchou a popraskanou kožou

    Môže to byť príznakom problémov so štítnou žľazou (najmä žľazami v blízkosti priedušnice), najmä keď je zbytočné starať sa o vlhkosť v nohách.  Keď je problém v štítnej žľaze, nie je schopná produkovať hormóny štítnej žľazy, ktoré pracujú pre rýchlosť metabolizmu, krvný tlak, vývoj svalov a nervového systému.  Podľa lekárskej štúdie dochádza v dôsledku problémov Thai Ride k extrémnemu vysušovaniu pokožky, najmä koža na chodidlách začína praskať a navštíviť lekára je prospešné len vtedy, ak sa stav nezlepšuje.

    Pot v rukách

    Nadmerné potenie rúk môže viesť k ochoreniu štítnej žľazy, ako aj nadmernému poteniu, pri ktorom sa aktivujú potné žľazy.  Väčšina ľudí má tento problém v jednej alebo dvoch častiach tela, ako sú podpazušie, dlane alebo chodidlá.  Lekári ho môžu vyšetriť a predpísať liečbu.

    Čierne hrudky alebo krtky

    Vo všeobecnosti môžu byť veľmi výrazné čierne krtky alebo hrbolčeky príznakom rakoviny kože, pričom zvyšujú aj riziko rakoviny prsníka, močového mechúra a obličiek.  Podľa odborníkov je na predchádzanie takýmto smrteľným rakovinám nevyhnutné chodiť menej na slnku, zostať aktívny, zdravá strava a vyhýbať sa alkoholu. Pre viac otázok a odpovedí kontaktujte Noor Health Life e-mailom a na plechovke.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s