Izsitumi dažādās ķermeņa daļās norāda uz dažādām slimībām.

Noor Health Life


                                                             Pūtīšu veidošanās process uz mūsu ķermeņa ir dabisks, bet, ja tie sāk parādīties vairāk uz noteiktu daļu, tie norāda uz slimību.

    Kakls

    Ja šajā daļā parādās pūtītes, tas liecina par virsnieru dziedzeru bojājumiem.

    Plecu

    Pārmērīgs darba spiediens un stress var izraisīt arī izsitumus šajā ķermeņa daļā.Tā ir arī novājinātas imūnsistēmas pazīme, tāpēc neuztraucieties un esiet mierīgs.

   Noor Health Zindagi cenšas iegūt labāko no jums un lieliskajiem ārstiem ar Noor Health Zindagi.  Ķirurgs  Konsultants.  Profesori.  Working Noor Health Life palīdz nabadzīgajiem, un mēs lūdzam jūs piedalīties šajā darbā un atbalstīt Noor Health Life.  Lasīt vairāk.

    Krūtis

    Ja izsitumi parādās uz krūtīm, tas nozīmē, ka jūsu gremošanas sistēma nedarbojas pareizi un jums būs jāmaina diēta.

    Arm

    Izsitumu cēlonis ir vitamīnu trūkums, kas nenozīmē, ka jāsāk lietot vitamīnu piedevas, bet gan jākompensē deficīts ar diētu.

    Vēders

    Iemesls tam ir cukura līmeņa paaugstināšanās organismā, tāpēc nelietojiet pārāk daudz cukura un maizes, bet samierinieties ar dārzeņiem un augļiem.

    Virs kājām un zem rumpja

    Ja lietojat ziepes, kas neatbilst jūsu ādai, šajā vietā parādās izsitumi, tāpēc pārbaudiet savas ziepes. Vēl viens iemesls tam var būt ādas infekcija.

    Vidukļa augšējā un vidējā daļa

    Ja jūs nepietiekami gulējat, šajā vietā parādās pūtītes, tāpat jūs patērējat kalorijām bagātu pārtiku.

    چوکلے

    Izsitumu cēlonis ir arī gremošanas problēma.Tas arī norāda, ka nelietojat pareizu uzturu.  Pūtīšu cēloņi un ārstēšana.

   Bieži vien mēs nezinām, kāpēc uz mūsu sejas parādās pūtītes. Zobu veidošanās iemesla nav konkrēta, taču tam var būt daudz iemeslu. Daži no cēloņiem un to ārstēšana ir šādi. Parunāsim par tiem. Pastāstiet kāda detaļa.

   Sabalansēta uztura trūkums un liela tīro ogļhidrātu uzņemšana var izraisīt pūtītes jebkurā vecumā.Sabalansēts uzturs un diēta ar zemu glikēmisko indeksu ir būtiska.Pētnieki saka, ka augsts insulīna līmenis asinīs var izraisīt lieko tauku veidošanos. un iekaisuma folikulu.Arī jūs varat padarīt savu uzturu veselīgu un sabalansētu.

   Mūsdienās tiek izmantota moderna tehnoloģija, ko sauc par zilās gaismas terapiju, lai noņemtu pūtītes no sejas. Šie spēcīgie zilie stari caur folikuliem iekļūst ādā un iznīcina baktērijas. Tas var izraisīt ādas apsārtumu, taču tas ir īslaicīgs, tādēļ, ja jūsu budžets atļauj. , šī terapija ir vislabākā, lai atbrīvotos no pinnēm un iegūtu skaidru ādu.

   Ļoti populāra un maiga tējas koka eļļa, salīdzinot ar benzoilperoksīdu, ir noderīga visu veidu pūtīšu ārstēšanai visos vecumos.Tējas koka eļļai piemīt dabiskas antiseptiskas īpašības, kas attīra aizvērtās poras un ādu.Tā arī novērš liekās eļļas izdalīšanos uz virsmas, un dabiski samazina ādas iekaisumus.Šo eļļu izmanto arī daudzos losjonos, sejas mazgāšanas līdzekļos un ziepēs.

   Pēc dermatologu un veselības ekspertu domām, samaziniet sāls daudzumu uzturā.Noor Health Life saka, ka viens no galvenajiem pūtīšu cēloņiem ir liels nātrija patēriņš. Ievērojiet īpašu piesardzību, ēdot ārpus mājas. Labāk būtu patērēt mazāk nekā 1500 mg nātrija dienā.

   Stress negatīvi ietekmē hormonu darbību Stress tieši neietekmē ādu, bet ikreiz, kad esat noraizējies, uz ādas parādās pūtītes, kas ietekmē arī dziedzerus, kas organismā izdala eļļu. Meditācija, vingrošana vai jebkura cita metodi var izmantot, lai mazinātu stresu, kas var nomierināt jūsu garīgo stāvokli.

   Lai iegūtu labākos rezultātus, ir svarīgi konsultēties ar labu dermatologu ar atbilstošām izmaiņām uzturā un dzīvesveidā.Slimības, kas parādās uz ādas.

   Uz ādas parādās pirmās dažu slimību pazīmes.

   Āda ir lielākais cilvēka ķermeņa orgāns, bet vai zinājāt, ka tā arī prognozē slimības?

   Jā, uz ādas parādās pirmās dažu slimību pazīmes.

   Bet vai jūs zināt simptomus, ko āda parāda dažādām slimībām?

   برص

   Parasti tiek uzskatīts, ka bursīts ir reakcija uz piena dzeršanu pēc zivju ēšanas, taču medicīnas zinātne to noliedz.Patiesībā tas rodas, ja āda tiek pakļauta tās dabiskajai Pigmenta šūnas pārstāj ražot specifiskas pigmentētas vielas.. Redzamu baltu plankumu parādīšanās. uz ādas patiesībā ir ķermeņa imūnsistēmas uzbrukums ādas šūnām, kas atrodas uz melanīna, pigmenta, kas krāso ādu.Tas var liecināt arī par autoimūnām slimībām, piemēram, vairogdziedzera slimībām.

   Ādas iekaisums

   Sausi, niezoši un sarkani plankumi uz ādas parasti parādās pie kakla vai elkoņiem.Tā ir ļoti izplatīta ādas slimība, kas var skart gan bērnus, gan pieaugušos, taču tā var liecināt arī par garīgās veselības problēmām.  Saskaņā ar ASV veikto pētījumu cilvēkiem ar depresiju vai stresu ir lielāka iespēja agrīni saslimt ar šo slimību, taču dermatīta ārstēšana uzlabo arī garīgo veselību.

   Atvērtas brūces

   Ilgstoši augsts cukura līmenis asinīs var ietekmēt asinsriti un bojāt nervus, ietekmējot organisma spēju sadziedēt brūces, īpaši kājās, kas var izraisīt cukura diabētu.To sauc arī par fistulu.

   Psoriāze

   Šīs ādas slimības gadījumā uz ādas parādās pīlingi un nieze un nieze, taču tie norāda arī uz dažām nopietnām medicīniskām problēmām.  Pēc medicīnas ekspertu domām, cilvēkiem ar šo stāvokli ir par 58% lielāks sirds slimību risks un par 43% lielāks insulta risks.  Speciālisti saka, ka psoriāzi un asins recekļu veidošanos artērijās izraisa iekaisums, un šī lieta abus savieno.

   Rozā graudu vai uniforma

   Slimības rezultātā āda kļūst sarkana un parādās sārti izsitumi, lielākā daļa cilvēku to neārstē, jo neuzskata to par kaitīgu, taču jaunā pētījumā konstatēts, ka stāvoklis sievietēm palielina demences risku par 28%.Dod, īpaši, ja vecums ir virs 50 vai 60 gadiem.

   Kājas ar sausu un saplaisājušu ādu

   Tas varētu liecināt par problēmām ar vairogdziedzeri (īpaši dziedzeriem, kas atrodas pie elpas), īpaši, ja nav lietderīgi rūpēties par pēdu mitrumu.  Ja ir problēmas ar vairogdziedzeri, tas nespēj ražot vairogdziedzera hormonus, kas nodrošina vielmaiņas ātrumu, asinsspiedienu, muskuļu attīstību un nervu sistēmu.  Kā liecina medicīnisks pētījums, Thai Ride problēmu rezultātā āda kļūst ārkārtīgi sausa, īpaši sāk plaisāt pēdu āda un tikai izdevīgi vērsties pie ārsta, ja stāvoklis neuzlabojas.

   Sviedri rokās

   Pārmērīga roku svīšana var izraisīt vairogdziedzera slimības, kā arī pārmērīgu svīšanu, kurā aktivizējas sviedru dziedzeri.  Lielākā daļa cilvēku saskaras ar šo problēmu vienā vai divās ķermeņa daļās, piemēram, padusēs, plaukstās vai pēdās.  Ārsti to var pārbaudīt un izrakstīt ārstēšanu.

   Melni gabali vai dzimumzīmes

   Kopumā ļoti pamanāmas melnas dzimumzīmes vai izciļņi var liecināt par ādas vēzi, bet tie arī palielina krūts vēža, urīnpūšļa un nieru vēža risku.  Pēc ekspertu domām, lai izvairītos no šādiem nāvējošiem vēža gadījumiem, ir svarīgi mazāk staigāt saulē, uzturēties aktīvi, veselīgs uzturs un atturēties no alkohola.Lai iegūtu vairāk jautājumu un atbilžu, sazinieties ar Noor Health Life pa e-pastu un pa e-pastu.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s