הפריחה בחלקים שונים של הגוף מצביעה על מחלות שונות.

Noor Health Life


                                                             תהליך קבלת הפצעונים על הגוף שלנו הוא טבעי אך אם הם מתחילים לקבל יותר בחלק מסוים אז הם מעידים על מחלה.

    צוואר

    אם מופיעים פצעונים בחלק זה, זה סימן לפגיעה בבלוטת יותרת הכליה.

    כָּתֵף

    לחץ עבודה ולחץ מוגזם עלולים לגרום גם לפריחה בחלק זה של הגוף.זה גם סימן למערכת חיסונית מוחלשת אז אל דאגה ושמרו על קור רוח.

   Noor Health Zindagi מנסה להפיק את המיטב מכם ומהרופאים הנהדרים עם Noor Health Zindagi.  מְנַתֵחַ  יוֹעֵץ.  פרופסורים.  Working Noor Health Life עוזרת לעניים ואנו מבקשים מכם לקחת חלק בעבודה זו ולתמוך בנור בריאות לייף.  קרא עוד.

    חזה

    אם הפריחה מופיעה על החזה, זה אומר שמערכת העיכול שלך לא פועלת כמו שצריך ותצטרך לשנות את התזונה שלך.

    זְרוֹעַ

    הסיבה לפריחה היא מחסור בויטמינים, זה לא אומר שצריך להתחיל ליטול תוספי ויטמינים אלא להשלים את המחסור באמצעות תזונה.

    בֶּטֶן

    הסיבה לכך היא העלייה ברמת הסוכר בגוף, לכן אין להשתמש ביותר מדי סוכר ולחם אלא להסתפק בירקות ופירות.

    מעל הרגליים ומתחת לגו

    אם אתה משתמש בסבון שאינו מתאים לעור שלך, אזי מופיעות פריחות באזור זה, אז בדוק את הסבון שלך. סיבה נוספת לכך עשויה להיות זיהום בעור.

    החלק העליון והאמצעי של המותניים

    אם אתם לא ישנים מספיק אז פצעונים מופיעים במקום הזה, באופן דומה אתם צורכים מזונות עשירים בקלוריות.

    چوکلے

    הסיבה לפריחה היא גם בעיית עיכול, היא גם מעידה על כך שאינך אוכל תזונה נכונה.  גורמים וטיפול בפצעונים.

   לעתים קרובות איננו יודעים מדוע אנו מקבלים פצעונים על הפנים שלנו. אין סיבה ספציפית להיווצרות שיניים אך יכולות להיות לכך סיבות רבות. חלק מהגורמים והטיפול בהם הם כדלקמן. בוא נדבר עליהם. ספר לך ב פרט כלשהו.

   היעדר תזונה מאוזנת וצריכה גבוהה של פחמימות טהורות עלולות לגרום לאקנה בכל גיל. תזונה מאוזנת ותזונה עם אינדקס גליקמי נמוך הן חיוניות. חוקרים אומרים שרמות גבוהות של אינסולין בדם עלולות להוביל לייצור עודף שמן וזקיקים דלקתיים.גם אתם יכולים להפוך את התזונה שלכם לבריאה ומאוזנת.

   טכנולוגיה מודרנית הנקראת טיפול באור כחול משמשת היום להסרת פצעונים מהפנים. הקרניים הכחולות החזקות הללו חודרות לעור דרך הזקיקים והורגות את החיידקים. זה יכול לגרום לאדמומיות בעור אבל זה זמני, אז אם התקציב שלך מאפשר זאת , טיפול זה הוא הטוב ביותר להיפטר מאקנה ולהשגת עור נקי.

   שמן עץ התה מאוד פופולרי ומתון בהשוואה לבנזואיל פרוקסיד שימושי לטיפול בכל סוגי האקנה בכל הגילאים.לשמן עץ התה יש תכונות חיטוי טבעיות המנקות נקבוביות סגורות ועור כמו כן מונע שחרור של עודפי שמן על פני השטח, ומפחית באופן טבעי דלקות בעור.שמן זה משמש גם בתכשירים רבים, תרחיצי פנים וסבונים.

   לטענת רופאי עור ומומחי בריאות, הפחיתו את כמות המלח בתזונה שלכם. נור בריאות לייף אומרת שאחד הגורמים העיקריים לאקנה הוא צריכת נתרן גבוהה. היזהר במיוחד כשאתה אוכל בחוץ. עדיף לך לצרוך פחות מ- 1500 מ”ג נתרן ביום.

   לסטרס יש השפעה שלילית על ביצוע ההורמונים. לסטרס אין השפעה ישירה על העור אך בכל פעם שאתה חרד, מופיעים פצעונים על העור שלך. עלייה המשפיעה גם על הבלוטות שמפרישות שמן בגוף. מדיטציה, פעילות גופנית או כל דבר אחר ניתן להשתמש בשיטה כדי להפחית את הלחץ שיכול להרגיע את המצב הנפשי שלך.

   לתוצאות מיטביות חשוב להתייעץ עם רופא עור טוב עם שינויים מתאימים בתזונה ובאורח החיים מחלות המופיעות על העור.

   הסימנים הראשונים של כמה מחלות מופיעים על העור.

   העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם אבל האם ידעתם שהוא גם מנבא מחלות?

   כן, הסימנים הראשונים של כמה מחלות מופיעים על העור.

   אבל האם אתה מודע לתסמינים שמראה העור למחלות שונות?

   برص

   נהוג להאמין כי בורסיטיס היא תגובה לשתיית חלב לאחר אכילת דגים, אך מדע הרפואה מכחיש זאת. למעשה, היא מתרחשת כאשר העור נחשף לטבעי תאי הפיגמנט מפסיקים לייצר חומרים פיגמנטיים ספציפיים. הופעת כתמים לבנים גלויים לעין. על העור היא למעשה התקפה על תאי העור ע”י מערכת החיסון של הגוף, שנמצאת על המלנין, הפיגמנט שצובע את העור. זה יכול להיות גם סימן למחלות אוטואימוניות כמו מחלות בלוטת התריס.

   דלקת של העור

   כתמים יבשים, מגרדים ואדומים על העור מופיעים בדרך כלל ליד הצוואר או המרפקים, זוהי מחלת עור נפוצה מאוד שיכולה להשפיע על ילדים ומבוגרים כאחד, אך היא גם יכולה להיות סימן לבעיות נפשיות.  על פי מחקר אמריקאי, אנשים הסובלים מדיכאון או מתח נוטים יותר לפתח את המחלה בשלב מוקדם, אך טיפול בדרמטיטיס משפר גם את הבריאות הנפשית.

   פצעים פתוחים

   רמות גבוהות של סוכר בדם ממושכות עלולות להשפיע על זרימת הדם ולפגוע בעצבים, להשפיע על יכולת הגוף לרפא פצעים, בעיקר ברגליים, מה שעלול להוביל לסוכרת.נקראת גם פיסטולה.

   סַפַּחַת

   במחלת עור זו מופיעים פילינגים על העור ומגרדים ומגרדים, אך הם גם מצביעים על כמה בעיות רפואיות חמורות.  לפי מומחים רפואיים, לאנשים עם מצב זה יש סיכון גבוה ב-58% למחלות לב וסיכון גבוה ב-43% לשבץ מוחי.  מומחים אומרים שפסוריאזיס וקרישי דם בעורקים נגרמים מדלקת והדבר הזה מחבר בין השניים.

   גרגר ורוד או אחיד

   המחלה גורמת לעור להפוך לאדום ולהופעת פריחות ורודות, רוב האנשים לא מטפלים בה כי הם לא רואים בה מזיק, אך מחקר חדש מצא שהמצב העלה את הסיכון לדמנציה בנשים ב-28%. נותן, במיוחד אם הגיל הוא מעל 50 או 60 שנים.

   רגליים עם עור יבש וסדוק

   זה יכול להיות סימן לבעיות בבלוטת התריס (במיוחד בבלוטות ליד קנה הנשימה), במיוחד כשאין טעם לטפל ללחות בכפות הרגליים.  כאשר ישנה בעיה בבלוטת התריס, היא אינה מסוגלת לייצר הורמוני בלוטת התריס הפועלים לקצב חילוף החומרים, לחץ הדם, התפתחות השרירים ומערכת העצבים.  לפי מחקר רפואי, כתוצאה מבעיות Thai Ride העור הופך יבש במיוחד, במיוחד עור הרגליים מתחיל להיסדק ומועיל לפנות לרופא רק אם המצב לא משתפר.

   זיעה בידיים

   הזעת יתר על הידיים עלולה להוביל למחלת בלוטת התריס וכן להזעת יתר, שבה בלוטות הזיעה הופכות לפעילות יותר.  רוב האנשים חווים בעיה זו בחלק אחד או שניים של הגוף כגון בית השחי, כפות הידיים או הרגליים.  רופאים יכולים לבדוק את זה ולרשום טיפול.

   גושים שחורים או שומות

   באופן כללי, שומות שחורות או בליטות בולטות מאוד יכולות להיות סימן לסרטן העור, בעוד שהן גם מעלות את הסיכון לסרטן השד, סרטן שלפוחית ​​השתן והכליות.  לדברי מומחים, הליכה פחות בשמש, שמירה על פעילות, תזונה בריאה והתרחקות מאלכוהול חיוניים כדי למנוע סרטן קטלני שכזה.לשאלות ותשובות נוספות, צור קשר עם נור בריאות לייף במייל וב-can.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s