Висипання на різних ділянках тіла вказують на різні захворювання.

Noor Health Life


                                                              Процес появи прищів на нашому тілі природний, але якщо вони починають з’являтися більше на певній ділянці, то це свідчить про захворювання.

     Шия

     Якщо на цій частині з’являються прищі, це ознака ураження надниркових залоз.

     Плече

     Надмірний робочий тиск і стрес також можуть викликати висипання на цій частині тіла.Це також є ознакою ослабленого імунітету, тому не хвилюйтеся і зберігайте спокій.

    Noor Health Zindagi намагається отримати найкраще від вас і чудових лікарів за допомогою Noor Health Zindagi.  Хірург  консультант.  Професори.  Working Noor Health Life допомагає бідним, і ми просимо вас взяти участь у цій роботі та підтримати Noor Health Life.  читати більше.

     Грудна клітка

     Якщо висипання з’явилися на грудях, це означає, що ваша травна система не працює належним чином і вам доведеться змінити свій раціон.

     Рука

     Причина висипу – нестача вітамінів, це не означає, що потрібно починати приймати вітамінні добавки, а компенсувати дефіцит дієтою.

     шлунка

     Причиною цього є підвищення рівня цукру в організмі, тому не вживайте багато цукру і хліба, а задовольняйтеся овочами і фруктами.

     Над ногами і нижче тулуба

     Якщо ви використовуєте мило, яке не підходить вашій шкірі, то на цій ділянці з’являються висипання, тому перевірте своє мило Іншою причиною може бути інфекція шкіри.

     Верхня і середня частина талії

     Якщо ви не висипаєтеся, то в цьому місці з’являються прищі, так само ви вживаєте калорійну їжу.

     چوکلے

     Причиною висипу також є проблеми з травленням. Це також свідчить про те, що ви не правильно харчуєтеся.  Причини і лікування прищів.

    Часто ми не знаємо, чому з’являються прищі на обличчі. Немає конкретної причини для формування зубів, але причин для цього може бути багато. Деякі з причин та їх лікування такі. Давайте поговоримо про них. Розповімо в деяка деталь.

    Відсутність збалансованої дієти та високе споживання чистих вуглеводів можуть викликати появу прищів у будь-якому віці. Збалансована дієта та дієта з низьким глікемічним індексом мають важливе значення. Дослідники стверджують, що високий рівень інсуліну в крові може призвести до вироблення надлишку жиру. і запальні фолікули Ви також можете зробити своє харчування здоровим і збалансованим.

    Сучасна технологія під назвою «терапія блакитним світлом» використовується сьогодні для видалення прищів на обличчі. Ці потужні сині промені проникають у шкіру через фолікули та вбивають бактерії. Це може викликати почервоніння на шкірі, але це тимчасово, тому, якщо дозволяє бюджет. , ця терапія найкраще підходить для позбавлення від прищів і очищення шкіри.

    Дуже популярна і м’яка олія чайного дерева в порівнянні з перекисом бензоїлу корисна для лікування всіх типів акне в будь-якому віці.Олія чайного дерева має природні антисептичні властивості, очищає закриті пори і шкіру. Також запобігає виділенню надлишку жиру на поверхні, і природним чином зменшує запалення шкіри.Це масло також використовується в багатьох лосьйонах, мийках для обличчя та милах.

    На думку дерматологів та експертів зі здоров’я, зменшіть кількість солі у своєму раціоні. У Noor Health Life стверджують, що однією з головних причин акне є високе споживання натрію. Будьте особливо обережні, коли їсте поза приміщенням. Для вас було б краще споживати менше ніж 1500 мг натрію на добу.

    Стрес негативно впливає на роботу гормонів. Стрес не має прямого впливу на шкіру, але щоразу, коли ви хвилюєтеся, на вашій шкірі з’являються прищі. Збільшення, яке також впливає на залози, які виділяють масло в організмі. Медитація, фізичні вправи або будь-які інші метод може бути використаний для зменшення стресу, який може заспокоїти ваш психічний стан.

    Для досягнення найкращих результатів важливо проконсультуватися з хорошим дерматологом з відповідними змінами в харчуванні та способі життя Захворювання, які з’являються на шкірі.

    Перші ознаки деяких захворювань з’являються на шкірі.

    Шкіра є найбільшим органом людського тіла, але чи знаєте ви, що вона також пророкує захворювання?

    Так, на шкірі з’являються перші ознаки деяких захворювань.

    Але чи знаєте ви симптоми, які проявляє шкіра при різних захворюваннях?

    برص

    Прийнято вважати, що бурсит є реакцією на вживання молока після вживання риби, але медична наука це заперечує. Насправді він виникає, коли шкіра піддається впливу природних пігментних клітин. Поява видимих ​​білих плям. На шкірі є фактично атака імунної системи організму на клітини шкіри, яка є на меланін, пігмент, який забарвлює шкіру. Це також може бути ознакою аутоімунних захворювань, таких як захворювання щитовидної залози.

    Запалення шкіри

    Сухі, сверблячі та червоні плями на шкірі зазвичай з’являються біля шиї або ліктів.Це дуже поширене шкірне захворювання, яке може вражати як дітей, так і дорослих, але також може бути ознакою проблем із психічним здоров’ям.  За даними американського дослідження, люди з депресією або стресом частіше захворюють на хворобу на ранніх стадіях, але лікування дерматиту також покращує психічне здоров’я.

    Відкриті рани

    Тривалий високий рівень цукру в крові може вплинути на кровообіг і пошкодити нерви, впливаючи на здатність організму загоювати рани, особливо на ногах, що може призвести до діабету. Також називається свищем.

    Псоріаз

    При цьому шкірному захворюванні на шкірі з’являються лущення, свербіж і свербіж, але вони також вказують на серйозні медичні проблеми.  За даними медичних експертів, у людей з цим захворюванням на 58% вищий ризик серцевих захворювань і на 43% вищий ризик інсульту.  Фахівці стверджують, що псоріаз і тромби в артеріях викликані запаленням, і це пов’язує ці два.

    Рожеве зерно або мундир

    Захворювання призводить до того, що шкіра червоніє і з’являються рожеві висипання, більшість людей не лікують це, тому що не вважають це шкідливим, але нове дослідження показало, що цей стан підвищує ризик розвитку деменції у жінок на 28%. Дає, особливо якщо вік старше 50 або 60 років.

    Ноги з сухою і потрісканою шкірою

    Це може бути ознакою проблем із щитовидною залозою (особливо з залозами біля трахеї), особливо коли доглядати за вологою в ногах марно.  Коли є проблема в щитовидній залозі, вона не може виробляти гормони щитовидної залози, які впливають на швидкість метаболізму, кров’яний тиск, розвиток м’язів і нервової системи.  Згідно з медичним дослідженням, в результаті проблем Thai Ride шкіра стає надзвичайно сухою, особливо шкіра ніг починає тріскатися, і звернутися до лікаря вигідно лише в тому випадку, якщо стан не покращиться.

    Піт в руках

    Надмірне потовиділення на руках може призвести до захворювань щитовидної залози, а також надмірне потовиділення, при якому активізуються потові залози.  Більшість людей відчувають цю проблему в одній або двох частинах тіла, таких як пахви, долоні або ступні.  Лікарі можуть оглянути його і призначити лікування.

    Чорні грудочки або родимки

    Загалом, дуже помітні чорні родимки або горбки можуть бути ознакою раку шкіри, а також підвищують ризик раку грудей, сечового міхура та нирок.  На думку експертів, менше гуляти на сонці, дотримуватись активності, здорове харчування та уникати алкоголю є важливими, щоб уникнути таких смертельних видів раку. Щоб отримати додаткові запитання та відповіді, звертайтеся до Noor Health Life електронною поштою та за допомогою can.  noormedlife@gmail.com

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s